Kariéra GAP

Módní značka GAP přináší optimistický americký styl. GAP je značka věrná svým kořenům s otevřeným přístupem. Pokud se chcete stát součástí týmu naší kultovní americké značky a pomoci nám jít cestou, na kterou jsme se vydali, budeme rádi, když se připojíte.

Aktuálně volné pozice:

STORE VISUAL MERCHANDISER

Jaká je náplň práce Store Visual Merchandisera?

  • Odpovědnost za svěřené prodejny v rámci VM
  • Implementace vizuálů v prodejnách dle standardů GAP
  • Úzká spolupráce s vedoucími prodejen a prodejním týmem
  • Spolupráce na strategii tvorbě vizuálů prodejen a podpoře prodejních cílů
  • Stanovení priorit a realizace pověřených úkolů plnění stanovených cílů
  • Zodpovědnost za pravidelný reporting VM aktivit na centrálu
  • Poskytování zpětné vazby prodejnám, produktovému oddělení a vedení

Co na pozici Store Visual Merchandisera očekáváme?

  • Proaktivní a samostatný přístup k práci
  • Povědomí o aktuálních módních trendech a kreativní myšlení
  • Schopnost zorganizovat si práci i čas
  • Časová flexibilita, cestovaní
  • Znalost MS Office (PowerPoint, Word, Excel, Outlook)
  • Angličtina na komunikativní úrovni vítána

Co nabízíme na této pozici?

  • Flexibilní pracovní doba
  • Práce na plný úvazek na prodejně Gap Outlet Fashion Arena, popřípadě poloviční úvazek na jiné pražské prodejně
  • Možnost karierního růstu
  • Adekvátní platové ohodnocení
  • Karta multisport
  • Sleva na veškerý náš sortiment i partnerský prodej

Místo pracoviště: Zamenhofova 440, Praha – Štěrboholy

Neváhejte zaslat životopis na emailovou adresu jana.svubova@csapparelgroup.cz

PRODEJNÍ ASISTENT/KA pro prodejnu GAP – Praha

Co od vás očekáváme?

  •  Baví vás móda?
  •  Jste komunikativní a aktivní?
  • Nebojíte se oslovovat zákazníky?
  • Už od malička jste rád/ráda chodil/a nakupovat oblečení?

Tak to jste náš člověk!

Co vám nabízíme v GAPu my?

  • Práce na HPP
  • Motivující platové ohodnocení
  • Krátký / dlouhý týden – ale můžeme se spolu domluvit
  • Práce v mladém kolektivu a dynamické firmě
  • Slevy na veškerý náš sortiment
  • Pracovní uniforma
  • Možnost kariérního růstu

Neváhejte zaslat životopis ještě dnes na emailovou adresu jan.koukol@csretail.cz

Budeme se na vás těšit!